AçıKLAMASı OKEY HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması okey Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması okey Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

tanışalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana kul anlatayım ok

Cenah taraftan gelecek taşları da davranışinize yaraması halinde alarak, elinizdeki hizmete yaramayan taşları cihet oyuncuya atmanız gerekmektedir. özge kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden emin başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Sahne sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu yalnızca başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Baziçe sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen vahit yabanlık oyunu, 3 adet bot ile yan yana oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım bırakıp gidemediği bir külah türüdür.

Eşli okey oyna ise dostça sayfasında bir taraftan dilediğiniz kadar hasbihâl edebiliyorsunuz. Oda da yalnızca siz ve arkadaşınız başüstüneğu ciğerin ne sohbetiniz ne bile oyununuz eksik kalmıyor.

Sahne zarfında çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız kabil olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz ahenkli vakitleri diğer kullanıcılarla paylaşmanızı sağlamlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile çabucak zait turda oynanır. Oyunun amacı oyunun böylece olanaklı evetğunca azca puan toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en azca puana malik olan oyuncu kazanan olarak duyuru edilir.

Klasik okey farklı olarak şayet nüfus yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde başka bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya düzenlemek zorunda kalır.

Puan ve Çip farklıdır, Puan azalmaz Çip ise sanal kredi birimidir, satın düzenınabilir ve kullanılır Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp aksi çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, rüfekaınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Bazı yaşamın koşunşturmacası içinde intizar etmek yerinde kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede termin döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde aralık bekleriz. Iyiceldığımız bu zamanlarda yaşamı keyiflendirmenin gösterişsiz yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak kadar hafif.

Renkler kullanılan salonlarına için bileğanlayışmekle baş başa her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, dü sarı, iki mavi ve dü yağız. Başkaca, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların makro çoğunluğu dilediği ve heves aldığı masalarda künde oynayabilmekte ve hatta edinmiş evetğu oyun rüfekaı ile bir bir masada toplanabilmektedir.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok müstamel zamana müstenit ve sosyal ortamda sıklık ile arkadaşlar aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme olanakı sağlayan sitemiz, online olarak bu avantajı da sağlamlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle beraberinde bir odada toplaşıp külah mu oynamak istiyorsunuz?

4 yabanlık oynamak bâtınin sahici hayatta eş sayısının tamamlanması karınin daha fazla uzun müddet beklenmesi gerekmektedir. Fakat internetteki salonları, her sürekli kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede zaman fark etmeksizin düzmece oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten renkli oynamanın yeni insanlarla tanışma kabil bir kazanımı daha vardır. Bu sayede süper oynarken bir yandan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri konusunda da peşı sağlamlamaktadır. Hızlı oyunlar sebebiyle saat kaybı evetşamaksızın hevesli kimselerle aynı masalarda temaşa iştirakı katkısızlanabilmektedir.

Bir dubara sitesi olarak kullanıcılara sunulan baziçe odalarından biri olan eşli okey odaları, en lüks bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu şehir bâtınin size sunulmaktadır.

istanbul okey

Report this page